fbpx

Strefa kobiecości w MedBeauty

Jesteś kobietą, dbasz o siebie. Doskonale wiesz, że niemal każda część Twojego ciała wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Myjąc twarz dobierasz odpowiednie mydło, płyn micelarny, mleczka, oleje, kremy. Do ciała stosujesz balsamy, masła, olejki. Do włosów szampony, odżywki, maski, serum.

A co jeżeli chodzi o Twoje strefy intymne? Większość Pacjentek przyznaje, że biorąc prysznic myją ciało jednym żelem, którego pH nie jest w żadnym wypadku odpowiednie dla delikatnego środowiska pochwy. Sprawa jeszcze bardziej komplikuje się po porodzie, gdy ściany pochwy stają się luźniejsze, a infekcje przydarzają się znacznie częściej. Całość rzutuje na obniżenie jakości zbliżeń intymnych między partnerami.

Mamy dla Was rozwiązanie. Pielęgnacja to podstawa, wiadomo, ale proponujemy Wam drogie Panie terapię laserową, która sprawi, że Wasza pochwa odzyska jędrność, zwiększy się jej nawilżenie, przez co odzyskasz komfort i pewność siebie. Właściwie zaopiekowane miejsca intymne odwdzięczą się zdecydowanie mniejszą ilością stanów zapalnych.

Co więcej! Terapia laserowa MonaLisa Touch to świetne rozwiązanie dla kobiet borykających się z problemem nietrzymania moczu.

Porozmawiaj z naszym specjalistą. Czekamy na Ciebie po kobiecej stronie piękna. Bo piękno, to pewność siebie!

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20