fbpx

O Twoim brzuchu słów kilka

Dziś będzie o brzuchu. Masz go Ty, mam go ja. Wszyscy go mamy. Jest niezwykle ważny, jak się okazuje, bo każdy o nim mówi, zwłaszcza teraz, gdy od lata dzieli nas kilka dni. Ma być przecież idealny, czyli że płaski? Niewidoczny?

Więc słuchasz tych opinii i patrząc w lustro nie możesz się pogodzić z faktem, że Twój jest jakiś taki jakby bardziej miękki, okrąglejszy.
Siadasz z telefonem i wertujesz strony, gdzie zapewniają Cię, że w 30 dni zrzucisz całe zło, a brzuch będzie przypominał ten z Instagramowych fotek. Jak Cię poniesie, to nawet kupisz elektryczny stymulator, bo wyjście na siłownię przyprawia Cię o dreszcze. Wieczorem odpalasz na laptopie ćwiczenia i wskakujesz w strój mając poczucie, że robisz coś niezwykłego, słyszysz głosy „dasz radę”, „jeszcze tylko 148 powtórzeń”, „oddychaj”! Boli? Super, masz wrażenie, że to w takim razie działa i rano obudzisz się w nowej odsłonie.

A rano znów od nowa. Dlaczego? Bo przecież nadal nie lubisz tego swojego brzucha. A pogoda piękna, chcesz założyć coś wystrzałowego. Tylko czy w tej sukience czasem nie wystaje Twój brzuch?! Wystaje. Więc ściągasz, zakładasz majtki uciskowe i znów sukienkę. Ok, teraz wyglądasz pięknie, to nic, że ledwo oddychasz. Wytrzymasz.

STOP! W Twoim ciele znajduje się cały zestaw narządów, które potrzebują trochę miejsca, żeby funkcjonować! Upychając brzuch w za ciasnej bieliźnie, obciskających getrach, uciskasz te narządy, robiąc sobie krzywdę. Pokochaj ten swój brzuch, bo to on czuje każdy Twój oddech, reaguje na stres, radość, miłość.
A jeżeli przeszkadzają Ci fałdki, to przyjdź do nas, bo my się z nimi rozprawimy bez tych całych rytuałów.
Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację.

 

 

 

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20