fbpx

dr n. med. Andrzej Kępa

Dr Andrzej Kępa jest współautorem nowego sposobu liftingu skóry z wykorzystaniem nici PDO oraz współtwórcą rewolucyjnej metody redukcji tkanki tłuszczowej metodą lipolizy iniekcyjno-kawitacyjnej oraz  twórcą liftingu biomimetycznego twarzy. Jest członkiem licznych organizacji naukowych, a także prowadzi kursy dla lekarzy w całej Europie. Dr Kępa to renomowany oraz szanowany lekarz medycyny estetycznej o długoletniej praktyce, jak również nowatorskim stosunku do metod leczenia. Współpracuje z renomowanymi gabinetami medycyny estetycznej w Polsce, Niemczech i Szwecji.

Dr Andrzej Kępa – członek komitetu naukowego Kosmetologii Estetycznej i AMP-Group, współtwórca paru autorskich zabiegów, które już od lat przeprowadzane są w klinikach medycyny estetycznej w wielu państwach. Jest ponadto prelegentem na wielu krajowych i zagranicznych sympozjach i zjazdach medycznych. W 2015 roku  klinika dr Andrzeja Kępy znalazła się w finałowej piątce najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce w plebiscycie Gala Beauty Stars, a w 2016 roku zdobył nagrodę specjalną w Plebiscycie Gospodarczym Woman Face. W poprzednim roku został nagrodzony tytułem Najlepszego Lekarza Medycyny Estetycznej na Dolnym Śląsku, zajmując pierwsze miejsce w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates 2017. Swoje doświadczenie i wiedzę przekazuje na seminariach w obszarze nowoczesnych technik praktykowanych w medycynie estetycznej. Jak dotąd brało w nich udział wielu lekarzy z Polski i zagranicy.

Dr Andrzej Kępa to absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Jest twórcą wielu tekstów w prasie branżowej, oraz międzynarodowym trenerem w dziedzinie zaawansowanych technik zabiegowych. Dr Kępa zasiada w wielu krajowych i zagranicznych towarzystw naukowych, m.in.:

  • Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim,
  • American Academy of Aesthetic Medicine(AAAM),
  • World Society of Anti-Aging Medicine(WOSAAM),
  • World Anti-Aging Academy of Medicine(WAAAM),
  • Aesthetic International Association(AIA),
  • International Association of Empirical Aesthetics(IAEA),
  • European College of Aesthetic Medicine (ECAM).

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20