fbpx

Nietrzymanie moczu. Mamy na to sposób!

Z powodu nietrzymania moczu cierpi w Polsce blisko połowa kobiet, najczęściej po 40 roku życia.

Zalecamy naszym Pacjentkom skorzystanie z możliwości, jakie daje nam ultranowoczesny laser MonaLisa Touch. Problem nietrzymania moczu dotyczy tak naprawdę kobiet w różnym wieku. Może on być skutkiem porodu, budowy anatomicznej lub być efektem upływu czasu. Na pewno jednak ze względów medycznych oraz poprawy jakości i komfortu życia, powinien być rozwiązany.

Posiadamy laser MonalisaTouch, który dzięki zaawansowanej technologii zmniejsza występowanie objawów, a niejednokrotnie je zupełnie niweluje.

Podczas zabiegu do pochwy wprowadzana jest specjalna końcówka, która kieruje promienie lasera na przednią ścianę pochwy, sąsiadującą bezpośrednio z pęcherzem moczowym. Pobudzane w ten sposób  tkanki rozgrzewają się, stymulują kolagen do intensywnej produkcji.

W efekcie śluzówka staje się grubsza, zwiększona jest jej elastyczność, a zregenerowane tkanki budują na nowo podporę dla pęcherza moczowego. Zabieg laserem MonaLisa Touch jest całkowicie bezpieczny.

U większości naszych Pacjentek dla odzyskania komfortu wystarcza jeden zabieg. W nielicznych przypadkach jest powtarzany po upływie miesiąca czasu.

Zabieg jest też praktycznie bezbolesny. Oczywiście odczucia są uzależnione od indywidualnego progu bólu i nastawienia Pacjentki. Po zabiegu od razu wraca się do pełnej aktywności, zaleca się wstrzemięźliwość seksualną na okres 7 dni.

Czas odzyskać komfort i pozbyć się krepującego problemu!

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20