fbpx

SonoQueen – lifting twarzy i ciała

Sono Queen jest alternatywą dla klasycznego liftingu twarzy i ciała, jego największą zaletą jest brak potrzeby użycia skalpela do wykonania zabiegu. Lifting przeprowadza się poprzez technologię ultradźwięków, które docierając w głąb skóry, podnoszą temperaturę tkanek. Efektem zabiegu jest wyrównana oraz jędrna skóra, a dodatkowo jednolity koloryt i zminimalizowane oznaki starzenia, jak na przykład opadająca powieka lub kurze łapki. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i w stu procentach bezpieczny – parametry liftingu są dostosowywane indywidualnie do Pacjenta.

Efekty
Dzięki Sono Queen można uzyskać efekt odmłodzenia bez skutków ubocznych operacji lub innych inwazyjnych metod liftingu. Działanie ultradźwięków na skórę jest nieagresywne oraz bezpieczne. Zadowalające efekty uzyskamy już po pierwszym zabiegu, natomiast całkowity efekt odmłodzenia uzyskamy po czterech tygodniach.
Sono Queen jest skuteczne, ponieważ swoje działanie opiera na stymulacji produkcji elastyny i kolagenu – składników odpowiadających za sprężystość, prawidłowe nawilżenie skóry i jej elastyczność.

Jak przebiega zabieg?
Sono Queen działa na wysokoenergetycznych falach ultradźwiękowych, które docierają do trzech warstw: skóry, tkanki tłuszczowej i mięśni. Działanie ultradźwiękowe podgrzewa tkanki, co doprowadza do procesu kolagenogenezy. Następnie dochodzi do skurczenia tkanek, a skórze przywrócona zostaje sprężystość oraz napięcie. Ostatecznym efektem jest ujędrniona, rozjaśniona skóra, a zmarszczki zdecydowanie zredukowane.

Rezultaty zobaczysz już po pierwszym zabiegu, a po niespełna miesiącu widoczny będzie pełny efekt odmłodzenia. Rekomendujemy, by zabiegi przeprowadzane były raz na 4 miesiące, dla podtrzymania spektakularnego efektu.

Lifting Sono Queen pobudzi produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za sprężystość, jędrność i nawilżenie skóry. Wygładzi zmarszczki, ujędrni skórę, wymodeluje sylwetkę.
Co więcej, dzięki technologii ultradźwięków, zabieg jest bezbolesny, nie wymaga zastosowania znieczulenia.

Sama procedura zabiegowa trwa zaledwie ok. 30 minut i nie wymaga podania znieczulenia. Powrót do codziennych zajęć następuje już tego samego dnia.
Zabieg ten jest bezpieczny. Jedyne przeciwwskazania do jego wykonania to: ciąża, laktacja, nowotwory, stany zapalne oraz przerwana ciągłość skóry w obszarze zabiegowym.

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20