fbpx

PLEXR – korekta powiek

Opadające powieki sprawiają wrażenie ‘smutnej’ twarzy, zaś opadające kąciki oka dodają lat. Dodatkowo naturalne procesy starzenia powodują, że tracimy młodzieńczy wygląd. Chcesz powstrzymać ubiegający czas? Dla takich osób jak Ty powstał zabieg PLEXR.
Jest to generator plazmy, tworzy on ukierunkowaną oraz kontrolowaną mikro wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wiele osób pomimo odczuwania dyskomfortu z powodu nadmiaru skóry nie decyduje się na operacyjny zabieg. Plazma nim nie jest, to zjonizowany gaz, który często jest nazywany czwartym stanem skupienia.
Plazma wytwarza się pomiędzy skórą pacjenta a końcówką urządzenia, dzięki malutkiemu łukowi elektrycznemu, który uzdolniony jest do obkurczania skóry jak również sublimacji naskórka na obszarze jego pracy, czego rezultatem jest uniesiona powieka.

Najwyższa jakość zabiegu
PLEXR to świetny wybór w porównaniu ze standardowymi zabiegami chirurgicznymi ze względu na wygodę Pacjenta podczas zabiegu, ale również po nim.

Efekty
Pełne efekty zabiegu otrzymamy po 2-3 miesięcach, zaraz po widoczne jest już jednak około 70% rezultatów. Poprzez ewidentne uniesienie powieki, zmarszczki wokół oczu są mniej zauważalne oraz wygładzone, a oko wydaje się bardziej ‘otwarte’. PLEXR jest idealnym rozwiązaniem na obwisłą skórę górnych i dolnych powiek.

Gojenie
W miejscu zabiegu pojawia się obrzęk, który ustępuje po 3-4 dniach. Dodatkowo na obszarze odparowania naskórka zostają brązowe, malutkie plamki, które znikają całkowicie w przeciągu pierwszych 7-10 dni. Można je zakamuflować makijażem dopiero po ustąpieniu obrzęku.

Bezpieczeństwo
Rezultaty zabiegu są właściwie jednakowe z operacyjnymi, przez co PLEXR jest dużo częściej wybieraną metodą uniesienia powieki. Głównie poprzez uniknięcie blizn, zasinień oraz szwów. Ponadto unikamy powikłań, które mogłyby się pojawić w następstwie ingerencji chirurgicznej – opadającej powieki asymetrii szpar powiekowych, zespołu suchego oka, niedomykalności powiek, czy porażenia gruczołów łzowych.

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20