fbpx

Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy wchodzi w skład macierzy międzykomórkowej skóry właściwej, więc występuje naturalnie w organizmie człowieka. Powoduje on wiązanie wody w skórze, jednak jego ilość stopniowo maleje z wiekiem, skóra traci zdolność wiązania wody i zaczynają powstawać zmarszczki, a skóra traci sprężystość. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego skutkuje zwiększeniem objętości np. ust oraz wygładzeniem zmarszczek.  Nie bez powodu kwas hialuronowy od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest bezpieczny i całkowicie biodegradowalny. Po czasie zostanie całkowicie wchłonięty przez organizm, więc efekty zabiegów są odwracalne.

Najwyższa jakość
Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie człowieka przez co uważany jest za najlepszy z wypełniaczy zmarszczek – rezultatem jest naturalnie wyglądająca korekta, a preparat nie powoduje żadnych reakcji alergicznych. Substancja na której pracujemy spełnia najbardziej wymagające normy bezpieczeństwa, poświadczone wieloma badaniami. W związku z tym nasza placówka pracuje tylko na produktach: Stylage, Restylane, Juvederm, Teosyal.

Efekty
Ostateczne rezultaty widoczne są po 10-14 dniach, a utrzymują się około 8 miesięcy. Zabieg trwa 30 minut i pierwsze efekty są widoczne natychmiast. Skóra jest naprężona, sprężysta, a zmarszczki wygładzone.

Czy zabieg jest bolesny?
Stosowane przez nas produkty mają w swoim składzie lidokainę, zmniejsza ona odczucie rozpierania bądź szczypania podczas wstrzykiwania substancji. W celu obniżenia dyskomfortu związanego z zabiegiem, zawsze wykorzystywane jest znieczulenie miejscowe.

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20