fbpx

GlyKoPeel

GlyKoPeel jest peelingiem dermatologicznym stosowanym do odwracania procesów starzenia się skóry. Korzystając z peelingu medycznego usuwamy pojedyncze warstwy naskórka regulując głębokość złuszczania. W skład peelingu wchodzą naturalne związki łagodzące podrażnienia, czynniki depigmentacyjne, witaminy A, C oraz E, jak również silny czynnik złuszczający. Synteza białek oraz elastyny i aktywacja żywych komórek jest rezultatem biologicznym peelingu. Peeling medyczny jest procedurą, która doprowadza do kontrolowanego złuszczania naskórka i górnych warstw skóry właściwej za pomocą roztworów chemicznych.
Jest dobrze tolerowany, a jako przeciwwskazania podaje się jedynie alergie skórne, opryszczkę oraz terapię retinoidami (pochodnymi witaminy A).

Efekty

Korzystanie z peelingów poprawia nawilżenie oraz funkcje skóry, jej budowę i sprężystość. W rezultacie skóra jest odmłodzona i odbudowana. Z każdym kolejnym zabiegiem jej stan ulega coraz większej poprawie. GlyKoPeel jest peelingiem anti-aging, który w zauważalny sposób poprawia kondycję skóry. Rezultaty odżywienia skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu przy użyciu GlyKoPeel.
Zabiegi wykonuje się w  dwutygodniowych odstępach, a ich ilość zależna jest od efektu, jaki Pacjent chciałby osiągnąć, od stanu skóry przed zabiegiem oraz od obszaru ciała.
Bardzo dużą zaletą zabiegu GlyKoPeel jest to, że można go wykonać bez względu na porę roku. Latem zalecamy stosowanie kremu z wysokim filtrem UV.

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20