fbpx

EXILIS ELITE – redukcja tłuszczu, lifting

Exilis Elite – innowacyjna i całkowicie bezbolesna broń w walce z tłuszczem! Exilis Elite jest nowoczesnym narzędziem, które spaja w sobie moc energii o wysokiej częstotliwości oraz ultradźwięków. Taki układ znakomicie radzi sobie z przeróżnymi wadami na ciele lub twarzy jak np. starzenie się skóry.
Przyrząd wpływa na tkankę tłuszczową w 3 etapach:

  • Energia kierowana jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Przegrzewaniu się skóry zapobiega system chłodzenia, który emitowany jest wraz z energią.
  • Następuje izolacja – czyli zerwanie zwłóknień w strukturach tłuszczowych, co ułatwia wyzbycie się tłuszczu z organizmu.
  • Finalnie zmniejszana jest ilość i objętość komórek tłuszczowych.

Zabieg jest rozwiązaniem na problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej jak i starzeniem się skóry. Emitowane przez aparat fale ultradźwiękowe prowokują wypełnienie struktur skóry nowym kolagenem oraz podkurczenie naciągniętych włókien kolagenowych. Pełen efekt liftingu jest widoczny po upływie miesiąca od zabiegu. Exilis Elite zapewnia największą wygodę podczas zabiegu, a także bezpieczeństwo. Przed nadmiernym wzrostem temperatury skóry ubezpiecza monitoring temperatury. Przy pracy maszyny Pacjenci czują przyjemne ciepło, a sam zabieg jest bezbolesny.

Zalety
Rezultaty zabiegu widoczne są już po pojedynczej sesji. Exilis Elite jest obecnie najbardziej nowoczesną metodą odmładzania skóry, jak również kształtowania sylwetki za pomocą ultradźwięków. Zabieg przywraca skórze sprężystość, jędrność, a ilość tkanki tłuszczowej zostaje ogranicza.

Ogromną zaletą BTL EXILIS ELITE jest to, że potrafi sobie poradzić z tkanką tłuszczową oporną na inne metody jej usuwania. Dzieje się tak dlatego, że łączy w sobie ultradźwięki oraz energię o wysokiej cierpliwości.

Dla spektakularnego efektu zalecamy przeprowadzenie serii czterech zabiegów.

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20