fbpx

Angel System

Anti-aging generacji 3.0 – spektakularny efekt odmładzający, poparty naukową wiedzą oraz badaniami pod nadzorem wykwalifikowanych Praktyków Medycyny Estetycznej.

Terapia Angel System™ PRP to ultranowoczesny zabieg, który skutecznie stymuluje wzrost włókien kolagenu oraz poprawia ukrwienie obszaru, który poddawany jest terapii. To oznacza, że mamy do dyspozycji narzędzie, które pomaga nam zatrzymać czas. Komórki skóry z wiekiem tracą zdolność do zatrzymywania wilgoci, obniża się zawartość kwasu hialuronowego i kolagenu. Przez to skóra traci jędrność, elastyczność i blask. Poddanie jej terapii Angel System™ PRP pobudzadza organizm Pacjenta do odbudowy tkanek.

Jak wygląda zabieg?
Terapia osoczem bogatopłytkowym polega na ostrzyknięciu tkanki czynnikiem wzrostu uzyskanym z pobranej wcześniej od pacjenta krwi. Dzięki temu, że jest to substancja własna, niwelujemy ryzyko alergii i zakażeń. Iniekcja jest mało inwazyjna, zabieg jest praktycznie bezbolesny, a czas rekonwalescencji po zabiegu krótki.

Wstrzyknięte PRP powoduje namnażanie komórek, tworzenie nowych struktur kolagenu, co wpływa korzystnie na poprawę kolorytu skóry, jej elastyczność i teksturę. Poczuj różnicę już po pierwszym zabiegu.

Kiedy rozpocząć stosowanie zabiegów Angel System™ PRP ?

  • Gdy zauważysz pierwsze oznaki starzenia takie jak: zmarszczki, kurze łapki, zapadnięta skóra, bruzdy itp.
  • Gdy Twoja skóra jest odwodniona, słabo napięta, a jej koloryt nie jest wyrównany.
  • Gdy chcesz zregenerować skórę po zabiegach.
  • Gdy Twoją skórę szpecą blizny po trądziku.
  • Gdy w pielęgnacji skóry ważne są dla Ciebie produkty naturalne.

Terapia Angel System™ PRP pozwala na uzyskanie cennego eliksiru młodości z Twojej krwi.

Bo piękno jest w Tobie.

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20