fbpx

Rewitalizacja pochwy po porodzie – MonaLisa Touch

Bez wątpienia przyjście na świat dziecka jest jednym z najpiękniejszych momentów w życiu Rodziny. Kobiety, które mogły, bądź świadomie zdecydowały się na poród siłami natury, poza nieocenioną więzią, która rodzi się w tym momencie, ponoszą pewne konsekwencje w obszarze narządów płciowych, wynikające z takiego właśnie rodzaju porodu.  Do najważniejszych problemów wynikających z wysiłku, jaki musi podjąć kobieta podczas porodu należą:

  • osłabienie mięśni dna miednicy
  • rozluźnienie wejścia do pochwy
  • rozciągnięcie tkanki łącznej

Skutki te często staja się przyczyną obniżonej jakości życia seksualnego partnerów, a także problemów zdrowotnych Pacjentek, które skarżą się na nietrzymanie moczu, bądź dokuczliwą suchość pochwy.

Zabiegi laserowe z użyciem lasera MonaLisa Touch cieszą się ogromnym zainteresowaniem w MedBeauty. Kobiety zgłaszają się do nas, ponieważ są świadome, że mogą odzyskać swoje piękno i komfort po porodzie. Co więcej, jesteśmy przekonani, że w większości przypadków jesteśmy w stanie zagwarantować oczekiwany efekt. Każda z Pań jest indywidualnie kwalifikowana do zabiegu na podstawie wywiadu oraz przeprowadzonych badań.

Ogromnie cieszy nas fakt, że w dzisiejszych czasach możemy zaproponować naszym Pacjentkom nowoczesne rozwiązanie – zabiegi laserowe MonaLisa Touch. Efektem jego działania jest:

  • regeneracja tkanek pochwy
  • zwiększenie ilości kolagenu, poprawa sprężystości
  • pogrubienie błony śluzowej
  • zwężenie pochwy
  • przywrócenie elastyczności ścian pochwy

To, co oferuje nam współczesna medycyna stało się impulsem dla propagowania porodu naturalnego, jako pierwszego wyboru dla przyszłych matek. Nie muszą się bowiem obawiać, że ich krocze zostanie zdeformowane, a tym samym utracą przyjemność ze zbliżeń i komfort życia codziennego i higieny.
Leczenie laserowe jest metodą nieinwazyjną i bezbolesną.

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20