fbpx

Nici liftingujące PDO

Lifting z użyciem nici kojarzy nam się zwykle  z zastosowaniem „złotych nici”. My proponujemy Państwu lifting PDO, będący znacznie mniej inwazyjną metodą  odmładzania i poprawiania konturu twarzy. Zabieg nie powoduje dyskomfortu i trwa około 30 minut.  Nasz wybitny specjalista – dr Andrzej Kępa znalazł się w gronie polskich lekarzy, którzy jako pierwsi zapoznali się z techniką zabiegową. Kępa poszedł krok dalej.  Opracował procedurę, która pozwoliła na zastosowanie nici PDO u Pacjentów z europejskim typem urody.

Szanowni Państwo, mając tak znakomitego lekarza w naszych szeregach, gwarantujemy najlepszą jakość implantacji nici w Polsce.

Zastosowanie nici liftingujących daje nam natychmiastowy efekt, który staje się jeszcze doskonalszy przez kolejne dwa tygodnie, gdyż wówczas następuje proces produkcji kolagenu oraz elastyny, Nici utrzymują się w organizmie przez około 240 dni i przez cały ten okres proces ten utrzymuje się, skóra jest jędrna, a zmarszczki wyraźnie zredukowane.

Sam zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Nici PDO wykonane są z rozpuszczalnej substancji, która samoistnie ulegnie biodegradacji po upływie kilku miesięcy.

Efekty:

  • rozświetlenie skóry
  • stymulowanie syntezy kolagenu
  • wygładzenie twarzy
  • wygładzenie zmarszczek
  • podniesienie obwisłych tkanek

Poprawa wyglądu bez skalpela? TAK to możliwe!

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20