fbpx

Laser Frakcyjny CO2 – odmładzanie, usuwanie przebarwień

Odmładzanie skóry bez skalpela? Tak!
Laser frakcyjny CO2 to nowoczesna metoda zastępująca z powodzeniem drobne zabiegi chirurgiczne. Zmniejszamy zmarszczki, wygładzamy bruzdy, korygujemy blizny potrądzikowe i poprawiamy koloryt skóry.

Technologia lasera frakcyjnego polega na wytwarzaniu w strukturze skóry mikrouszkodzeń w sposób kontrolowany. W miejscach poddanych zabiegowi występuje koagulacja tkanek, a energia cieplna pobudza proces gojenia oraz produkcję i syntezę kolagenu.
Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, ponieważ obszar poddawany terapii jest miejscowo znieczulony. Czas trwania zabiegu to około 15 minut, w zależności od rozległości zmian.

Dla kogo?
Polecamy ten zabieg osobom szczególnie po 30 roku życia, które już zauważyły u siebie pierwsze oznaki spadku napięcia skóry oraz pierwsze bruzdy i nierówności. U takich osób efekt jest niemalże natychmiastowy, gdyż proces starzenia skóry zostaje zatrzymany na początkowym etapie.
Dla osób starszych również jest to doskonała metoda pobudzania procesów odnowy skóry.

Laser frakcyjny znajduje również zastosowanie w leczeniu zmian i blizn potrądzikowych. Już po jednym zabiegu skorygowana zostaje widoczność oraz głębokość blizn. Skóra staje się gładka i wyrównana.

Zdecydowaną większość zabiegów wykonujemy w obrębie twarzy, jednak warto pamiętać, że laser możemy zastosować na dowolny obszar ciała.

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20