7 najważniejszych pytań o LipoLife 3G

Żadna dieta nie pomaga, na ćwiczenia nie masz czasu, ale chciałabyś być zawsze w formie? LipoLife 3G jest idealnym rozwiązaniem, aby szybko i trwale wymodelować sylwetkę.

Jeśli wciąż się wahasz, poniżej odpowiadamy na  najczęściej zadawane pytania.

1. Czym jest liposukcja?

Zabieg polega na odessaniu tłuszczu z newralgicznych punktów, podczas którego uzyskujemy wartościowe komórki, sprawdzające się doskonale podczas przeszczepów. Dzięki tej technologii, można wymodelować pośladki, piersi, kształt twarzy, przy jednoczesnym usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z obszarów, w których nie jest ona pożądana.

2. Czy odsysanie tłuszczu boli?

Nie, zabieg wykonujemy przy miejscowym znieczuleniu, ogólne znieczulenie stosujemy wyłącznie w szczególnych wypadkach. Zabieg trwa maksymalnie 3 godziny, wszystko zależy od ilości tkanki tłuszczowej oraz wielkości powierzchni jaką chcemy mu poddać. Po zabiegu Pacjent jest poddawany antybiotykoterapii oraz podawane są leki przeciwbólowe.

3. Jakie są efekty liposukcji?

Wymodelowane pośladki, biust lub kontur twarzy oraz zredukowany nadmiar tkanki tłuszczowej.

4. Czy po liposukcji można korzystać z solarium?

Tak. Jednak tak samo jak przed wyjściem na słońce powinno się zabezpieczyć blizny, aby uniknąć ich przebarwienia. Nie obawiaj się – blizny po liposukcji są malutkie, praktycznie niewidoczne.

5. Czy LipoLife 3G jest zabiegiem operacyjnym?

LipoLife 3G nie jest inwazyjnym zabiegiem (w przeciwieństwie do klasycznej liposukcji), jednak chirurg musi wykonać niewielkie nacięcia, aby przez nie wprowadzić kaniule odsysające tłuszcz.

6. Czy odsysanie tłuszczu jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo gwarantowane jest przez wysoką jakość wykorzystywanego sprzętu oraz wykwalifikowany personel. Bezpieczna ilość tłuszczu do odessania to 4 litry tkanki tłuszczowej z maksymalnie trzech obszarów.

7. Czy można od razu umówić się na zabieg?

Nie. Warunkiem przystąpienia do zabiegu są dobre wyniki badań laboratoryjnych, oprócz tego zabieg powinna poprzedzać konsultacja z chirurgiem w celu omówienia oczekiwań względem efektów zabiegu.

MedBeauty & Orthos

ul. Szybka 5C
50-541 Wrocław

E-Mail

medbeauty@orthos.pl

Telefon

Rejestracja: +48 503 606 602

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8-20